wersja testowa

Samochod

Ubezpieczenia OC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych to ubezpieczenie obowiązkowe. Jego zakres określa ustawa z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu... więcej »

Ubezpieczenia AC

Zadaniem dobrowolnego ubezpieczenia autocasco jest ochrona ubezpieczonego majątku od skutków takich zdarzeń jak: uszkodzenie, zniszczenie czy kradzież pojazdu. Zdarzenie to musi zajść w takich okolicznościach... więcej »

Szyby

Ubezpieczenie szyb jest sprzedawane jako dodatkowe rozwiązanie wraz z OC lub Autocasco skierowane jest do osób posiadających pojazd którego dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 tony ... więcej »

Assistance

Ubezpieczenie Assistance jest dodatkowym dobrowolnym ubezpieczeniem, które ma na celu zapewnienie ochrony kierowcy oraz pasażerom samochodu w trakcie podróżowania. Dzięki Assistance możemy liczyć na pomoc drogową... więcej »

Ubezpieczeniea NNW

Polisa NNW chroni wszystkie osoby podróżujące pojazdem – kierującego autem oraz pozostałych pasażerów. Odpowiedzialność Towarzystwa z tytułu NNW dotyczy nie tylko szkód powstałych w czasie poruszania się ... więcej »

Ubezpieczenia Floty

Ubezpieczenie floty jest rodzajem polis komunikacyjnych, które skierowane jest do wszystkich firm posiadających minimum kilka pojazdów. Dzięki ubezpieczeniu floty, przedsiębiorstwa nie muszą ubezpieczać... więcej »

Osoba odpowiedzialna: Weronika Żalikowska
tel. 52 39 73 263
e-mail: weronika@lwpartner.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij