wersja testowa

Pozostale

OC zawodu

Przedmiotem ubezpieczenia jest odpowiedzialność cywilna za szkody związane z wykonywanym czynności zawodowych. Dotyczy szkód rzeczowych wyrządzonych na mieniu osób trzecich oraz strat finansowych osób trzecich, np. poniesienie wydatków czy utracenie przychodu... więcej »

Gwarancje ubezpieczeniowe

Towarzystwo udziela gwarancji na zlecenie Wnioskodawcy po przeprowadzeniu oceny ryzyka. Zleceniem udzielenia gwarancji jest dla Towarzystwa pisemny wniosek wraz z dołączoną wymaganą dokumentacją. Udzielenie gwarancji następuje na podstawie umowy zawartej z Wnioskodawcą... więcej »

OC Rolnika

Ubezpieczenie OC rolnika muszą posiadać wszystkie osoby zajmujące się działalnością rolną, posiadającą użytki rolne przekraczające 1 ha oraz opłacające... więcej »

Podróże

Ubezpieczenie kosztów leczenia zapewnia kompleksową ochroną ubezpieczeniową podczas zaplanowanych wyjazdów. Pozwala nam na bezpieczne spędzanie wakacji, chroniąc nas w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach, które mogą wydarzyć się w czasie podroży... więcej »

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij