wersja testowa

O firmie

Jesteśmy multiagencją z dziesięcioletnim doświadczeniem posiadającą własne biura. Współpracujemy z większością wiodących na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych. Naszym atutem jest stabilność i doświadczenie. Jesteśmy firmą, która wiedzą, praktyką i rzetelną pracą zdobywa miano niezawodnego partnera w biznesie.

Chcemy być w naszym regionie czołowym liderem w obszarze sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych oraz doradztwa. Dążymy do współpracy z największymi Partnerami Ubezpieczeniowymi. Priorytetem dla nas jest zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości obsługi.

Oferujemy naszym Klientom szeroki wybór produktów OC i AC a także ubezpieczeń majątkowych. Porównujemy oferty 19 Towarzystw Ubezpieczeniowych w zaledwie kilka minut i pomagamy wybrać najkorzystniejszą ofertę pod względem cenowym i zakresem ubezpieczenia. Służymy profesjonalnym doradztwem w przypadku powstania szkody.

Obsługujemy podmioty indywidualne jak i gospodarcze. Naszym kontrahentom stwarzamy możliwość zbudowania trwałych i stabilnych relacji biznesowych. Nasze wieloletnie doświadczenia oraz wiedza naszych doradców są gwarancją satysfakcji naszych klientów.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij